Досліджуємо Арктику на транспортному літаку «Lego»!

скачанные файлы (5)Невивчені та суворі простори Арктики завжди приваблювали відчайдушних дослідників та шукачів пригод.  Втім, не кожному вистачало сміливості та наполегливості, аби відвідати цей полярний регіон земної кулі. Що ж, перед тим, як розпочати справжню подорож, пропонуємо вам потренуватися на транспортному літаку компанії «Lego».

Отож, арктичний літак «Лего» — яскрава модель  підсерії «Lego city – Арктика», яка з’явилася на ринку у 2014 році  і відразу ж стала хітом продажів у спеціалізованих іграшкових магазинах. Згідно інформації виробника, конструктор призначений для дітей, віком 6-12 років, переважно для хлопчиків.  Втім, це аж ніяк не означає, що дорослі прихильники знаменитих кубиків не зможуть поринути у світ арктичних пригод.

У набір входить 374 деталі, серед яких дві міні-фігурки дослідників та, звісно ж, фігурка пілота. Усі пасажири у спецодязі та з науковим обладнанням. Відтак, «літаюче судно» обладнане подвійною кабіною, двома потужними пропелерами, а також спеціальними лижами, що пом’ якшують вашу посадку.  У наявності також гусеничний всюдихід, який допоможе  дослідникам пересуватися засніженою Арктикою.

За допомогою літака та його пасажирів ви можете відтворювати чимало захоплюючих пригодницьких сюжетів.   Так, один із них – доставити обладнання, необхідне для досліджень, до базового табору, де уже зачекались інші дослідники. Окрім цього, не забувайте, що у арктичних глибинах все ще ховаються таємні магічні кристали, за якими полюють не  лише науковці, але й усі охочі збагатитися. Щоб дістати кристал, вам доведеться добряче попрацювати – розколоти велетенську брилу льоду за допомогою міцної сокири чи циркулярної пилки, повідомити команду за допомогою спеціально рації, а згодом – перевезти знайдений об’єкт у арктичну лабораторію. По дорозі на вас чекає чимало несподіванок, тому неймовірні пригоди в Арктиці лише починаються! Розкривай льодові таємниці разом з улюбленими конструкторами «Лего»!скачанные файлы (6)

Цей набір входить до популярної серії «Lego city», основна мета якої – допомогти дитині обрати свій професійний шлях у великому місті, сучасному мегаполісі. Пожежник, поліцейський, водій, будівельник, лікар чи, скажімо, дослідник арктичних земель – здобувайте професію, яка вам справді цікава! Окрім транспортного літака «Лего», ви можете обрати інші тематичні набори – арктичний гвинтокрил, потужний криголам, станцію, тощо.

Оставить комментарий